Barbecook Charcoal Barbecue Loewy 55, 59.8 x 35.4 x 101 cm | BC-CHA-1009 | Black
- TootjadBarbecook
- Mudel: BC-CHA-1009
- Saadavus: 2
-
242€
Barbecook Charcoal Barbecue Loewy 55, 59.8 x 35.4 x 101 cm | BC-CHA-1009 | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Grilli läbimõõt | 55 x 33 cm |
| Gross depth (mm) | 795.00 mm |
| Gross height (mm) | 510.00 mm |
| Gross weight | 14.70 kg |
| Gross width (mm) | 260.00 mm |
| Net weight | 11.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3500.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Barbecook |
| Producer product family | Charcoal Barbecue Loewy 55, 59.8 x 35.4 x 101 cm |
| Producer product name | BC-CHA-1009 |
| Tare weight (kg) | 3.70 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.11 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |







